Terapia PRP na łzy rotatorów

Terapia PRP na łzy rotatorów

Bogato płytkowe osocze krwi, znany PRP jest leczenie czynnikiem wzrostu dla zapalenia stawów, ścięgien, więzadeł i łez, łez. Dla wielu osób, które chcą uniknąć operacji, to potężny ból lek, który załatwia sprawę. Płytki krwi są naturalnymi mocarze dla kilku różnych oszustwo testowania Abieter Internecie czynników wzrostu, które stymulują naprawę tkanek. Dla celów niniejszego artykułu, skupimy się na zastosowania PRP terapii za leczeniu łez rotatorów.

Wielu dorosłych powyżej 40 roku życia z bólem barku są ostatecznie zdiagnozowano częściowego stożka rotatorów łza przez MRI. W tych przypadkach, w których leczenie nieoperacyjne, takie jak odpoczynek, leki przeciwzapalne, kortyzon wstrzykiwań i fizykoterapii nie leczy ból, następna opcja jest najczęściej artroskopowej chirurgii barku.

Podczas artroskopii barku jest doskonałym rozwiązaniem w takich przypadkach

Podczas artroskopii barku jest doskonałym rozwiązaniem w takich przypadkach, nie wszystkie osoby chcą przystąpić do operacji na różnych powodów. Wysokie odliczeniu plany ubezpieczeniowe stają się coraz bardziej powszechne, a więc pacjent jest często zmuszeni do płacenia większość kosztów związanych z operacją (klirens medycznej i testowania sprzętu i sali operacyjnej kosztów, opłat anestezjolog, opłaty chirurga oraz pooperacyjne fizyczna terapia) zamiast firma ubezpieczeniowa. Inni pragną przystąpić do operacji. Jeszcze inni nie mogą sobie pozwolić na długi czas, czasem wolnym od pracy, aby odzyskać od zabiegu chirurgicznego.Motorsports

Rotacyjny terapii lek jest inna grupa zabiegów nieoperacyjnych do rozważenia przed przystąpieniem do zabiegu w tego typu przypadkach. Ta grupa zabiegów obejmuje takie rzeczy jak terapia PRP, pochodzących ze szpiku kostnego terapii komórkami macierzystymi, a pochodzącego owodniowym kliknij tutaj, aby otrzymać przegląd bukmachera terapii komórkami macierzystymi. Tylko te ortopedów, którzy są specjalnie wyszkoleni w odpowiednich oznaczeń, przygotowanie i wtrysku z tych środków terapeutycznych oferować je swoim pacjentom.

Terapia PRP jest procedurą, która odbywa się w biurze

Terapia PRP jest procedurą, która odbywa się w biurze. Procedura rozpoczyna się od pobrania krwi z ramienia, tak jak z krwi pobranej do badań laboratoryjnych. Krew jest specjalnie przetworzonych i wiruje z dużą prędkością, w celu oddzielenia go w warstwach. Zatężoną warstwę płytek, PRP, ekstrahuje się i przenosi do strzykawki. PRP jest następnie wstrzykiwany pod kontrolą USG w ramię bezpośrednio do częściowo rozdarty ścięgna stożka rotatorów. Pacjent opuszcza z zespołem pomocy oraz instrukcje po zabiegu. Czasami jest początkowy ból achy czuł w miejscu wstrzyknięcia przez kilka dni, co jest uważane za pozytywne wskazuje, że proces naprawy tkanki zostały zapalone i jest w toku.

Po zabiegu pacjent będzie działać na delikatne rozciąganie i zakresu ćwiczeń ruchowych na początku

Po zabiegu pacjent będzie działać na delikatne rozciąganie i zakresu ćwiczeń ruchowych na początku. Podnoszenie ciężarów powinna być ograniczona do około 4 tygodni. Pacjent zostanie ponownie ocenione w ciągu kilku tygodni po wstrzyknięciu do podjęcia decyzji o tym, czy innym wtrysku PRP należy zwrócić na dalszą pomoc w procesie odzyskiwania.

Michael A. Cohn, MD

Chirurg ortopeda

Ramię w Chirurgii Ręki

Ortopedyczny Centrum Palm Beach County

(561) 967-6500

Komórek macierzystych i terapii PRP Florida

operacją (klirens medycznej i testowania sprzętu i sali operacyjnej kosztów, opłat anestezjolog, opłaty chirurga oraz pooperacyjne fizyczna terapia) zamiast firma ubezpieczeniowa. Inni pragną przystąpić do operacji. Jeszcze inni nie mogą sobie pozwolić na długi czas, czasem wolnym od pracy, aby odzyskać od zabiegu chirurgicznego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *